שירות תיקון מקררים גנרל אלקטריק

חברת גנרל אלקטריק היא חברה אמריקאית, המייצרת מוצרים רבים. המוכרים ביותר שבהם הם מוצרי חשמל ביתיים כגון: מקררים, מכונות ומייבשי כביסה ועוד. במאמר זה, נדבר על המקררים ועל תיקון מקרר גנרל אלקטריק.

למה גנרל אלקטריק?

גנרל אלקטריק, היא חברה אמריקאית ותיקה בעלת שם עולמי בתחומים רבים ממוצרי חשמל לבית ועד לתשתיות תחבורה. מקררי גנרל אלקטריק ידועים כמקררים אמינים, אשר לרוב אינם דורשים תיקון במשך שנים ארוכות כל עוד משתמשים בהם בתבונה. על שימוש נבון במקרר, תוכלו לקרוא בהמשך.

בנוסף על כך, ישנו גם עניין העיצוב: מקררי גנרל אלקטריק הם לרוב בעלי נפח גדול ביחס למקררים של חברות אחרות והם מעוצבים באופן מרשים ויוקרתי לשדרוג מראה המטבח.

עם חלוף הזמן

ככל שהשנים עוברות, ישנו בלאי גם במקררי גנרל אלקטריק, כמו בכל מוצר אחר. החלקים, שדורשים טיפול בדרך כלל הם גומיות לאיטום דלתות המקרר והמקפיא ופילטר המים בדגמים בעלי ה"קיוסק". בלאי זה הוא טבעי ואינו קשור לאיכות המוצר או לאופן השימוש בו.

טיפים לשמירה על מקררי גנרל אלקטריק שלכם

כאמור, כל מוצר דורש שימוש נכון על מנת לשמור על תקינותו. כך גם לגבי מקררים בכלל ומקררי גנרל אלקטריק בפרט. להלן ארבע דרכים פשוטות לשמירה על מקרר גנרל אלקטריק שלכם וטיפים לגבי תיקון מקררים של דגמים נוספים

  • השתדלו לא לדחוס מוצרים לתוך המקרר. עומס יתר עלול להוביל לבעיה בזרימת האוויר בתוך המקרר ובעקבות זאת, לעליית הטמפרטורה בתוכו.
  • הצטברות של קרח על דלתות המקפיא היא תקלה נפוצה. אם זה קרה גם לכם, אל תנסו לשבור אותו בעזרת כלים חדים! פעולה כזו תפתור את הסימפטום, אבל לא את הבעיה האמתית ורק תגרום נזק לדלתות המקפיא שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לשנות את הטמפרטורה בתרמוסטט.
  • השתדלו לא להכניס מוצרים חמים למקרר. כך תמנעו שינוי דרסטי בטמפרטורה שבתוך המקרר. את המוצרים מומלץ להכניס אל המקרר בטמפרטורת החדר לכל היותר.
  • הימנעו מפתיחת הדלתות למשך זמן ארוך. זרימת אוויר בטמפרטורה גבוהה יותר מאשר בתוך המקרר, תעלה את הטמפרטורה בתוכו. כאשר אתם פותחים את דלתות המקרר והמקפיא, השתדלו לסגור אותן בתוך הזמן הקצר ביותר שניתן וכמו כן, ודאו שהדלתות אכן סגורות ולא נשארו פתוחות מבלי ששמתם לב.

הקפדה על הוראות אלו והוראות היצרן תוכל לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף על תיקון מקרר גנרל אלקטריק ותמנע ממוצרי המזון והתרופות שבמקרר והמקפיא שלכם לאבד את טריותם.

להזמנת ניסים הטכנאי חיגו עכשיו 052-557-2222

תוך 60 דקות אצלכם