שירות תיקון מקררים מקצועי!

התקלקל המקרר?
החלב החמיץ?
הבשרים הופשרו?

אל תתעסקו ואל תנסו לתקן לבד! פנה אלינו!

טכנאי מקררים מומחה של טכנו פלוס יפתור לך כל בעיה ביעילות ובמקצועיות, 24 שעות ביממה

אנו מומחים בתחום תיקון מקררים ממיטב היצרניות בעולם:

שירות תיקון מקררים מהיר מאוד באיזור המרכז – בין רעננה ליבנה

בתחום תיקון מקררים, כמו בכל תחום, השירות, היחס הם חשובים מאין כמוהם והם הגורמים לנו לשוב אל אותו נותן שירות, או לקבל דרכו המלצות על בעלי מקצוע כמוהו.

כי אדם שנותן דגש לאיכות השירות, עובד רק עם אנשים כאלה.

המקרר התקלקל? חייגו מייד 052-5572222 

וניסים הטכנאי המקצועי בדרך אליכם – 24 שעות ביממה!

תיקון מקרר אמנה

תיקון מקררים – איך להתמודד עם זה?

להבדיל ממכשירי חשמל שונים, אם מקרר מתקלקל יש לכך השלכות קצרות וארוכות טווח.
אם נניח, תנור או מכונת כביסה מתקלקלים, אז זה לא נעים, אבל אפשר להסתדר יום או יומיים בלעדיהם. לעומת זאת אם מקרר מתקלקל, אז אנחנו נמצאים בבעיה קשה, כי זה אומר שהאוכל שבתוכו מתקלקל או יתחיל להתקלקל תוך זמן קצר. אם אין לנו מקרר חלופי או אופציה אחרות לאחסון המזון, אנחנו ניאלץ לזרוק אותו.

על מנת לחסוך את אי הנעימות הזאת, את אי הנעימות שבעלויות רכישת מזון אחר, ובכלל את אי הנעימות הנגרמת כתוצאה מכך שהמקרר שלנו לא עובד, מומלץ להזמין באופן מיידי טכנאי שמתמחה בתיקון מקררים!

לפני שנציג בפניכם מספר נקודות, אותן אתם צריכים לקחת בחשבון כשאתם מזמינים טכנאי לתיקון מקררים, נציג בפניכם מספר דוגמאות לבעיות שעלולות לצוץ במקרר, ומה הן האופציות לפתור אותן. אך כבר בהתחלה יש לומר, בכל בעיה, עדיף להזמין טכנאי מקררים ולא לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם. אם אין לכם את הידע הנדרש, אתם עלולים לגרום נזק הרבה יותר גדול למקרר, ואז עלויות התיקון יגדלו ובמקרים קיצונים אף תגלו שלא ניתן לתקן את הבעיה אלא יש להחליף את המקרר וחבל.

בעיות נפוצות במקררים

ישנן מספר בעיות נפוצות במקררים, בעיקר ישנים. ראשית, המקרר מפסיק לקרר. זה יכול להיגרם כתוצאה מהצטברות של קרח בצינורות או מחסור בגז. בשני המקרים יש צורך באיתור הבעיה לפני שמתחילים לטפל בה. בעיר נפוצה אחר היא כאשר גוף החימום מפסיק לעבוד במקרר. אז תידרשו להחליף את הגוף. בעיה אחרת שמוגדרת קלה, שחיקה בגומיות של הדלתות, במקרה כזה הדלת עלולה לא להיסגר עד הסוף, מה שיגרום למזון להתקלקל. כל מה שנדרש במצב כזה הוא להחליף את הגומיות. לעומת זאת, בעיה מאוד מסובכת ומורכבת נגרמת כאשר המנוע מתקלקל. במצב כזה ייתכן שאפילו נעדיף להחליף מקרר במקום לרכוש מנוע חדש. במקררים חדשים יש אחריות למצב כזה, לעומת זאת במקררים ישנים, לא רק שאין אחריות, יש סיכוי שלא תמצאו את המנוע ואז לא תהיה ברירה אלא להחליף מקרר. עוד בעיות שעלולות להתגלות במקרר, הצטברות קרח סביב הסוללה, בעיה בלוח הפיקוד של המקרר, בעיה בתרמוסטט של המקרר או בפילטר המים שלו. כמובן שכל אחת מהבעיות צריכה להיות מאובחנת על ידי טכנאי מקררים ורק לאחר מכן יוחלט כיצד לטפל בה.

בשביל שתיהנו מטיפול מקצועי ויסודי, עליכם להזמין טכנאי שמתמחה בתיקון מקררים מסוגים ודגמים שונים. טכנאי שיש לו ניסיון רב, נחשב אמין וישר בעיניי הלקוחות, וזמין לעבודה תוך זמן קצר. לשם כך עליכם למצוא טכנאי מהאזור שלכם או כזה שעובד באזורכם.

על מנת למצוא טכנאי תיקון מקררים, תיעזרו בהמלצות וחוות דעת של חברים ואנשים שאתם סומכים עליהם.

ניסים בדש, טכנאי תיקון מקררים, עם ניסיון של 17 שנה בתחום, עובד עם הדגמים החדישים ביותר של החברות המובילות בשוק, טכנאי מומחה לתיקון מקרר אמנה