איך בוחרים טכנאי מקררים?

המקרר לא מקרר? יש מים שנוזלים מתחת למקרר? חייבים טכנאי מקררים במידי? איך בוחרים טכנאי מקררים? ובכן, יש כמה קריטריונים חשובים שלא כדאי לפספס, למרות שלרוב כשאנו זקוקים לשירות מהסוג הזה, מדובר בדרך כלל במשהו מידי…אף אחד מאתנו לא יכול להישאר עם מקרר מקולקל כי זה פשוט מוצר חשמלי בסיסי שאנחנו חייבים שיעבוד כמו שצריך. לפני שאתם קוראים לטכנאי מקררים, כדאי לבדוק שהמקרר שלכם לא עמוס יתר על המידה ושהתרמוסטט אכן מכוון למצב של קירור.

  1. ניסיון – מומלץ לבחור טכנאי עם ניסיון, מישהו שכבר ראה את כל סוגי התקלות, מכיר את כל הדגמים והיצרניות ואז יהיה לו הרבה יותר קל לאתר את התקלה וגם לתקן אותה.
  2. חלקי חילוף מקוריים – כדאי לבחור בטכנאי שעובד עם חלקי חילוף מקוריים.
  3. אחריות על התיקון – מכירים את זה שאתם מתקנים משהו אבל תוך כמה ימים שוב יש תקלה? לכן, מומלץ לבחור טכנאי מקררים שמספק לכם אחריות על התיקון ואין זה משנה אם היה מדובר בנזילה מהמקרר, החלפה של גומיות, מדחס או כל דבר אחר.
  4. מחיר הוגן – טרם אתם מזמינים את הטכנאי, שאלו כמה עלות הביקור. יש טכנאים שעוד לפני שבכלל הגיעו לביתכם, הם כבר דורשים סכום מאוד גבוה ולכן זו שאלה בסיסית ששווה לשאול.

אז אם אתם זקוקים לטכנאי מקררים, נעים מאוד, קוראים לי ניסים בדש ואני מתקן את כל סוגי התקלות במקררים, מזגנים, מכונות ומייבשי כביסה כבר למעלה מ-17 שנה.

אני עובד באזור המרכז בערים תל אביב, חולון, בת ים, בני ברק, פתח תקווה, ראשון לציון ואשמח לספק לכם שירות מידי לתיקון אחד ממכשירי החשמל הללו. במהלך השנים ראיתי כבר את כל סוגי התקלות, כל סוגי המקררים ולכן כשיש בעיה, לרוב אני מאתר אותה תוך זמן קצר. אני מעניק ללקוחותיי שירות מלא 24 שעות ביממה ומתחייב להגיע תוך זמן קצר מרגע יצירת הקשר. אתם מוזמנים לצלצל למספר  052-5572222 וליהנות משירות מקצועי, אמין, אדיב והוגן עבור כל אחד מלקוחותיי.

אודות המחבר

ניסים בדש הינו טכנאי בעל ניסיון אדיר וחוש מיוחד ובלתי מתפשר לתיקון מכשירי חשמל. המיוחד בטכנו פלוס הוא שניסים, המנהל בעצמו, זמין 24 שעות ביממה ומגיע עד אליכם, והתקשורת נעשית רק דרכו וישירות עִמו.

השארת תגובה