בעיות עם המקרר: בעיות נפוצות

קיימים סוגים שונים של בעיות עם המקרר. כשהמקרר מפסיק לעבוד, הבית כולו לא מתפקד כמו שצריך וזה רק עניין של זמן עד שנצטרך לזרוק את מרבית המוצרים שאנו מאחסנים בתוך המקרר לפח. אילו סוגי תקלות יש ומתי תדעו האם אתם זקוקים לטכנאי מקררים?

תקלה מספר 1 – הצטברות של קרח

הצטברות של קרח יכולה לגרום להמון בעיות שכן הקרח מעודד סתימות במערכת הניקוז. הקרח מונע את תהליך ההפשרה או פוגע במערכת האלקטרונית שגם כן פוגעת בתהליך ההפשרה. יכול להיות שאם נפשיר את הקרח זה יעזור אבל לרוב מדובר בפתרון לטווח קצר, סוג של ״פלסטר״ ובסופו של דבר לא תהיה ברירה ותצטרכו לקרוא לטכנאי מקררים בכדי לתקן את התקלה בצורה יסודית.

תקלה מספר 2 – שחיקה של הגומיות בדלתות המקרר

התפקיד של הגומיות הוא לאטום ולהפריד בין הדלת עצמה ולגוף של המקרר. אותן גומיות נוטות עם הזמן להישחק. ראשית כל, מומלץ שלא לנקות את הגומיות בחומרי ניקוי חזקים כמו אקנומיקה אשר גורמת לשחיקה שלהן אלא לנקות אותן בעזרת מים חמים. במידה והגומיות שחוקות, כדאי לפנות אל טכנאי מקררים שיחליף אותן לגומיות חדשות.

תקלה מספר 3 – רעש של המקרר

ברוב המקרים רעש של המקרר נגרם כתוצאה מבעיה במדחס, במאוורר או במנוע של המקרר. לפעמים הרעש נגרם כתוצאה ממיקום לא נכון של המקרר. בכל מקרה, מאוד קשה לזהות את התקלה בלי טכנאי מקצועי.

תקלות נוספות שנפוצות במקרר קשורות לקצר חשמלי, בריחה של גז, חיבור לא תקין של ברז המים ונזילת מים. בכל מקרה, אם לא מדובר בתקלה פשוטה כמו למשל שינוי המצב של התרמוסטט, מומלץ להזמין  טכנאי מקרר מקצועי.

אם אתם זקוקים לטכנאי מקררים הפועל באזור המרכז, שמי ניסים בדש ואני עובד כבר למעלה מ-18 שנה בתיקון מקררים ומכשירי חשמל נוספים כמו מזגנים, מכונות כביסה, מייבשים ומדיחים כלים. אני מתחייב לזמינות גבוהה, מחיר הוגן ואחריות מלאה על כל תיקון. ניתן ליצור קשר במספר 052-5572222 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

אודות המחבר

ניסים בדש הינו טכנאי בעל ניסיון אדיר וחוש מיוחד ובלתי מתפשר לתיקון מכשירי חשמל. המיוחד בטכנו פלוס הוא שניסים, המנהל בעצמו, זמין 24 שעות ביממה ומגיע עד אליכם, והתקשורת נעשית רק דרכו וישירות עִמו.

השארת תגובה