המקרר לא מקרר? מה עושים?

מקרר הוא אחד ממוצרי החשמל המרכזיים והחשובים ביותר בבית. אנו מאחסנים בו סוגים שונים של פירות וירקות, מוצרי חלב וגבינות, בשרים, דגים ועופות. תקלות מסוגים שונים יכולות להשבית את המקרר כאשר אחת מהתקלות הנפוצות ביותר היא שהמקרר פשוט לא מקרר… אז מה עושים?

מדוע המקרר לא מקרר?

מקרר לא מקרר

ובכן, יש כמה סיבות שבגללן יכול להיות שהמקרר הפסיק לקרר כמו שצריך:

  1. מקרר מלא מדי
  2. בעיית אטימות
  3. תרמוסטט לא מכוון למצב קירור
  4. הצטברות של קרח במקפיא
  5. דליפה של גז

כמה דברים שאתם יכולים לנסות בעצמכם, לפני שאתם מזמינים טכנאי מקררים:

כמובן שהפעולה האוטומטית הראשונה שאנו רוצים לבצע כאשר אנו מגלים שהמקרר שלנו לא מקרר היא להזמין טכנאי מקרר. לפני שאתם ממהרים לעשות זאת, כדאי לנסות ולבדוק את המצב של התרמוסטט. לפעמים התרמוסטט זז ולא נמצא במצב של קירור. לכן, בדקו שהוא מכוון על הרמה הנמוכה ביותר. בנוסף, הימנעו מהכנסה של סירים או כלים חמים, מלאים באוכל שרק בושל ואל תמלאו את המקרר שלכם יותר מדי, זה יכול לפגוע באפקט הקירור שלו.

במידה וזו לא בעיה בתרמוסטט, יכול מאוד להיות שאתם כן זקוקים לטכנאי מקררים מקצועי. שמי ניסים בדש ואני טכנאי מקררים ומוצרי חשמל כבר 17 שנה. במהלך השנים, ראיתי ותיקנתי את כל סוגי התקלות הקיימות. במידה והמקרר שלכם לא מקרר, אתם מוזמנים לפנות אלי ותוך זמן קצר אגיע לביתכם לאתר את התקלה ולתקנה.

יש כל מיני סיבות שיכולות לגרום למצב שבו המקרר הפסיק לקרר כמו למשל גומיות אטם שחוקות אותן יש להחליף, מחסור בגז או דליפה של גז מהמקרר, הצטברות של קרח, בעיה במדחס ועוד… במידה ומדובר בבריחת גז, ניתן יהיה למלא גז אך אם זה מצב של דליפה, אצטרך לבדוק מאיפה המקור של הדליפה. יש גם מצבים שבעת הקירור נובעת כתוצאה מסתימה ואז צריך לשחרר את הסתימה הזו.

אז אם המקרר שלכם לא מקרר, אתם מוזמנים לצלצל אליי למספר 052-5572222 ותוך זמן קצר אגיע לביתכם לטפל בתקלה.

אודות המחבר

ניסים בדש הינו טכנאי בעל ניסיון אדיר וחוש מיוחד ובלתי מתפשר לתיקון מכשירי חשמל. המיוחד בטכנו פלוס הוא שניסים, המנהל בעצמו, זמין 24 שעות ביממה ומגיע עד אליכם, והתקשורת נעשית רק דרכו וישירות עִמו.

השארת תגובה